Понедельник, 11 Декабрь 2017, 09:48 | RSS
Артёмовское Музыкальное Училище
имени Ивана Карабица
Главная » 2013 » Июль » 31 » Вступники, рекомендовані до зарахування
Вступники, рекомендовані до зарахування
14:47

Артемівське музичне училище ім. І. Карабиця

 

 

м. Артемівськ                                                                       від 01.08.2013

 

 

РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ

вступників, рекомендованих до зарахування

(загальна кількість балів)

 

I. Рейтинговий список вступників з повною загальною середньою освітою

Пільгові категорії вступників

зарахування поза конкурсом:

1. ІВАНИЦЬКА Ганна Іларіонівна (клас фортепіано) (507.4)   (про підвищення престижності шахтарської праці)

2.  ГОРДЄЄВА Вероніка Сергіївна (клас скрипки)  ( 494.6) (дитина позбавлена батьківського піклування)

право на першочергове зарахування:

3.      ПУГАЧ Сергій Володимирович (клас акордеона) (474.1)  (дитина з багатодітної сімї)

­­­­­­­­­            За підсумками вступних випробувань:     

4.   ЛАЗЕБНІК Дарья Юріївна (клас акордеона) (536,1)

5.      БУДКОБРАТЬСКИЙ Руслан Сергійович (клас контрабаса) (517,1)

6.   ПАДЮСЬКІН Артур Юрійович (клас ударних інструментів)  (499,8)

7.   ЖЕЛЕЗНЯК Володимир Володимирович (клас альта) (484,4)    

8.      ВЕЛИЧКО Анастасія Олексіївна (клас контрабаса)  (476,1)

9.      МАТВІЄНКО Гліб Юрійович (клас туби)  (472,9)

 

 

II. Рейтинговий список вступників з базовою загальною середньою освітою

 

спеціалізація "Фортепіано"

Пільгові категорії вступників

право на першочергове зарахування:

1.      ПЕТРОВА Олена Олександрівна (22.4) (дитина з багатодітної сімї)

2.      РУДЧЕНКО Анастасія  Михайлівна (24.2) (свідоцтво з відзнакою)

За підсумками вступних випробувань:

3. БОРЩОВА Юлія Романівна (30.9)

4. ТИТОВ Антон Романович (28.8)

5. КОНІКОВА Анастасія Сергіївна (26.6)

6. ІВАНЧЕНКО Ольга Михайлівна (25.3)

7. ПАВЕНКО Естер Євгенівна (21.4)

8. ЧЕРКАСОВА Ольга Едуардівна (21.1)

9. ГОРБУЛІНА Ганна Юріївна (20.6)

 

 

спеціалізація "Оркестрові струнні інструменти":

Пільгові категорії вступників відсутні.

За підсумками вступних випробувань:

1. ГРЕБЕНЮК Юлія Сергіївна (23.9) (клас скрипки)

2. КАСЬЯНЕНКО Крістіна  Сергіївна (23.8) (клас віолончелі)

3. СОСНИЦЬКА Тетяна Володимирівна (24.3) (клас альта)

4. БАБАНІНА Олександра Сергіївна (21.9) (клас скрипки)

5. ФОМІЧОВ Артем Сергійович (20.5) (клас скрипки)

спеціалізація "Оркестрові духові та ударні інструменти":

Пільгові категорії вступників відсутні.

За підсумками вступних випробувань:

1. ВАЩЕНКО Юлія Олександрівна (28.3) (клас кларнета)

2. СКАЛОЗУБ Наталія Олександрівна (25.6) (клас флейти)

3. ДАВИДОВ Денис Олегович (23.6) (клас саксофона)

4. ШЕЙКО Олександр Борисович (21.5) (клас кларнета)

5. ДИЧОК Олег Юрійович (20.2) (клас труби)

6. БАБАК Олег Павлович (18.9) (клас ударних інструментів)

 

Спеціалізація "Народні інструменти":

Пільгові категорії вступників

зарахування поза конкурсом:

 1. СТЕПАНОВ Микола Сергійович (клас гітари) (24.0) (про підвищення престижності шахтарської праці)

2. ДАВИДЕНКО Наталя Григорівна (клас акордеона) (22.6) (про підвищення престижності шахтарської праці)

право на першочергове зарахування:

3. КОРМІЛЕЦЬ Марко Романович (клас акордеона) (22.9) (дитина з багатодітної сімї)

 

За підсумками вступних випробувань:

4. УФІМЦЕВА Людмила Юріївна (26,4) (клас домри)

5. ЄГОРОВ Єгор Олегович (25.5) (клас баяна)

6. ДЕРГАЧОВ Ігор Олегович (25.3) (клас баяна)

7. ГРЕБЬОНКІНА Крістіна Сергіївна (24.6) (клас акордеона)

8. ІБРАГІМОВА Юлія Вадимівна (20.4)(клас домри)

9. РОМЕНСЬКИЙ Андрій Михайлович (19.6) (клас баяна)

 

Спеціалізація "Хорове диригування":

Пільгові категорії вступників відсутні.

Цільовий прийом осіб з сільської місцевості:

1. СБІТНЕВА Анастасія Сергіївна  (28.9)

За підсумками вступних випробувань:

2. ІЛЬЧУК Ганна Вадимівна (28.8)

3. ТЕРЕХОВА Крістіна Ігорівна (27.1)

4. КОШЕЛЕВА Анастасія Дмитрівна (25.4)

5. ДВОРЯНКІНА Марія Романівна (25.1)

6. ТКАЧУК Катерина Олександрівна (24.3)

7. ШЕВЧЕНКО Еліза Олександрівна (23.3)

 

 

Голова Приймальної комісії

АМУ ім. І. Карабиця                                                         В.В. Паржицький

 

 

Відповідальний секретар

Приймальної комісії                                                           Л.К. Уралова

 

 

 

Категория: От администрации | Просмотров: 464 | Добавил: parzhitsky
Форма входа

Категории каталога
От администрации [42]
От сайта [8]
От студентов [17]
Конкурсы [12]
Другое [10]
Календарь
«  Июль 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Сайты ВУЗов

Архивы классики
  • Нотный архив Бориса Тараканова

  • Большой архив классической музыки

  • Классическая музыка.ru

  • Классика в mp3 Аркадия Чубрика

  • Классическая музыка. Бесплатно и для всех

  • Архив классической музыки

  • Мир классической музыки
  • Наш опрос
    Выбирая ответы в ОПРОСАХ Вы:
    Всего ответов: 7

    Copyright Сайт АМУ © 2008-2017 | Сайт управляется системой uCoz